Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Textil
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. väggbonad/bildvävnad, signerad Doris L.
360906. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. väggbonad/bildvävnad, signerad Doris L.
Ca 135 x 110 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 135 x 110 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 102