SKÅLFAT, tenn, Friedrich Bauman Gottlob, Hudiksvall, 1795.

360858. SKÅLFAT, tenn, Friedrich Bauman Gottlob, Hudiksvall, 1795.

Hamrad dekor. Diameter 32 cm.

Slitage, repor, bucklor, lagning samt hål i brättet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamrad dekor. Diameter 32 cm.

Antal besök: 1 051