BENGT ORUP. Servisdelar, 5+2 dlr, "Stripe".

3608573. BENGT ORUP. Servisdelar, 5+2 dlr, "Stripe".

Bruks- och åldersrelaterat slitage, dekorbortfall, repor, smärre nagg.

Höjd ca 8,5 resp. 7 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8,5 resp. 7 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Antal besök: 372