RECEIVER, SONY STR-V4L, 1970/80-tal.

3608309. RECEIVER, SONY STR-V4L, 1970/80-tal.

2x55 w i 8 ohm. Mått ca 48x40x14.5 cm.

Bruksslitage, repor, märken, ytsmuts. Inristat namn på bakre vänster sida. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 768