RECEIVER, Marantz, Model 1530, 1970/80-tal.

3608291. RECEIVER, Marantz, Model 1530, 1970/80-tal.

2x30 w i 8 ohm. Mått ca 44x40x 15 cm.

Bruksslitage, repor, ytsmuts. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Skalbelysning defekt. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 796