SYDAMERIKANSKA SKOLAN (1900-TALET).

3607798. SYDAMERIKANSKA SKOLAN (1900-TALET).

”Sierra Madre, mexikansk figur sittad”
olja på duk
100 x 75 cm (39,5 x 29,5 tum).

generellt bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

olja på duk

generellt bra skick.

Antal besök: 579