KANDELABER, Louis XVI-stil, 1900-tal.

360772. KANDELABER, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Ljusarmar och fot av mässing. Dekor med puttis av brons samt vit marmor. Höjd 62 cm.

Bruksslitage. Litet nagg på marmordekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 355