BRICKOR, BRÖDSTÄLL och ASK, 4 delar, teak och glas, bl.a. Skruf, 1950/60-tal.

360763. BRICKOR, BRÖDSTÄLL och ASK, 4 delar, teak och glas, bl.a. Skruf, 1950/60-tal.

Ask med glaslock i petrolfärgat glas. Längd 26 - 56,5 cm.

Bruksslitage, repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor märken.

Antal besök: 1 213