BORDSSPEGEL, mässing, 18/1900-tal.

360743. BORDSSPEGEL, mässing, 18/1900-tal.

Bredd 32, Höjd 33 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Glaset utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 32, Höjd 33 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Glaset utbytt.

Antal besök: 1 235