TAKLAMPA, PH 4/3, Poul Henningsen, Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

360724. TAKLAMPA, PH 4/3, Poul Henningsen, Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

Diameter 40 cm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 cm.

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 765