Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GUNNAR JOHNSSON. Komposition, olja på papp, signerad G Johnsson.
360720. GUNNAR JOHNSSON. Komposition, olja på papp, signerad G Johnsson.
20x30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x30 cm.
Garpenhus Auktioner
3 595