VASER, ett par, majolika, 1900-talets första hälft.

360704. VASER, ett par, majolika, 1900-talets första hälft.

Höjd 28 cm.

Små glasyrnagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Små glasyrnagg förekommer.

Antal besök: 812