RINGAR, 3 st, 18k vitguld varav två med diamanter. Total vikt 6,3 gram.

36069. RINGAR, 3 st, 18k vitguld varav två med diamanter. Total vikt 6,3 gram.

Ring 18k guld med briljantslipad diamant enligt gravyt 0,10ct, Spectra, otydliga stämplar, strlk 17.
Ring 18k guld med briljantslipad diamant enligt gravyr 0,06ct, stmpl GK Stockholm 1979, strlk 18,5.
Ring, 18k guld, stmpl OÖG Stockholm 1967, strl 16.

En infattad sten saknas.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En infattad sten saknas.
Slitage.

Antal besök: 6 871