BARSKÅP, Rokokostil, 1900-tal.

360662. BARSKÅP, Rokokostil, 1900-tal.

Svängda dörrar med utskuren dekor. Invändig inredning med spegel, belysning samt hyllplan av glas. Utdragbar bricka.
Längd 70,5 cm, bredd 41,4 cm, höjd 23 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Ett hyllplan saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 110