DRAPERI Art Deco, 1920-tal, 297 x 140 cm.

360656. DRAPERI Art Deco, 1920-tal, 297 x 140 cm.

Tjockt draperi i shaggtyg .
297 x 140 cm.

Bruksslitage, ställvis slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tjockt draperi i shaggtyg .
297 x 140 cm.

Antal besök: 1 735