GÖTE LUNDBERG. "Interiör med flicka", olja på duk, signerad G Lundberg.

3606250. GÖTE LUNDBERG. "Interiör med flicka", olja på duk, signerad G Lundberg.

61 x 50 cm.

61 x 50 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
XTavelvagn, under
Antal besök: 20

Andra intressanta föremål