Plåtbilar Lehmann GNOM. 4 stycken.

360613. Plåtbilar Lehmann GNOM. 4 stycken.

Längd cirka 10 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 10 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 2 037