OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomstrande trädgård med pickande höns, olja på duk, otydligt signerad.

3606073. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomstrande trädgård med pickande höns, olja på duk, otydligt signerad.

33 x 57 cm.

33 x 57 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
XTavelvagn, över
Antal besök: 22

Andra intressanta föremål