FÅTÖLJ, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

360602. FÅTÖLJ, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Brickmärkt NK (Nordiska Kompaniet), R563. 022 - C51250. Sitthöjd 44 cm.
Rygghöjd 88 cm.

Bruksslitage, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 88 cm.

Bruksslitage, senare klädsel.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 129