TELEFON, Danmark, 1900-tal.

TELEFON, Danmark, 1900-tal.
3605925. TELEFON, Danmark, 1900-tal.

Plast och metall.
Höjd: 29 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast och metall.
Höjd: 29 cm.

Antal besök: 494