LENA CRONQVIST. Flicka och katt.

3605800. LENA CRONQVIST. Flicka och katt.

Etsning, bildyta 42 x 49,5 cm. Signerad Lena Cronqvist och numrerad 11/25.

PROVENIENS:
Inköpt på Rackstadmuseet i samband med en utställning 2003.

Ej examinerad ur ram.

Lena Cronqvist (1938–2025)

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:

Ej examinerad ur ram.

Lena Cronqvist (1938–2025)

Antal besök: 620