STOL, teak/konstskinn, 1900-talets mitt.

360558. STOL, teak/konstskinn, 1900-talets mitt.

Snurrmodell. Sits klädd i galon. Teak- samt stålfot.
Sitthöjd 44 cm.
Totalhöjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 44 cm.
Totalhöjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 944