STEGE, aluminium, sk predikstol,Krause.

3605575. STEGE, aluminium, sk predikstol,Krause.

Typgodkänd
Höjd ca 340 cm
Höjd till plattform ca 235 cm.

repor, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Typgodkänd
Höjd ca 340 cm

repor, använt slitage.

Antal besök: 914