Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Glas
Övrigt
SKÅL, glas, Jan Johansson signerad 913270, 9/86 Orrefors.
360534. SKÅL, glas, Jan Johansson signerad 913270, 9/86 Orrefors.
Diameter 28 cm
Höjd 20-24 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 28 cm
Höjd 20-24 cm.
Nagg.
Auktionsverket Engelholm
712