TIDNINGSSTÄLL, tråd/metall, 1900-talets tredje fjärdedel.

360519. TIDNINGSSTÄLL, tråd/metall, 1900-talets tredje fjärdedel.

Totalhöjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 633