KANNA, och VAS, keramik, orientalisk.

36051. KANNA, och VAS, keramik, orientalisk.

Underglasyr i blått, Höjd 15,5 resp 22 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 804