BYRÅ, teak, 1960-tal.

BYRÅ, teak, 1960-tal.
3605055. BYRÅ, teak, 1960-tal.

6 lådor samtliga har lås
Höjd ca 106 cm
Bredd ca 75 cm
Djup ca 37 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skada nertill, se bild.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 lådor samtliga har lås
Höjd ca 106 cm
Bredd ca 75 cm
Djup ca 37 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 546