PETER NUTTALL (BRITTISK, 1943-2011).

3604821. PETER NUTTALL (BRITTISK, 1943-2011).

”Kvinnan spelar en fiol”
signerad och daterad '83 (nere till höger), akvarell
45 x 42 cm.

några knackar på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Kvinnan spelar en fiol”
45 x 42 cm.

några knackar på ramen.

Antal besök: 396