RING 18K MED GRÖN STEN, 5,8 g.

3604787. RING 18K MED GRÖN STEN, 5,8 g.

Ring, 18K, grön sten troligen quartz, 5,8 g, Storlek 18. Stämplad JP Stockholm 1941.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 437