VITRINSKÅP, chippendale-stil, 1900-tal.

3604623. VITRINSKÅP, chippendale-stil, 1900-tal.

Bonad björk. Överdel med glasat dörrpar och sidor, spegelklädd insida med två hyllplan i glas. Underdel med två lådor. Fotavslut med "ball and claw" dekor.
Bredd 95, djup 42, höjd 140 cm.

Bruksslitage. Mindre slagmärken. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 426