SALVADOR DALÍ. EFTER. Färgetsning.

3604591. SALVADOR DALÍ. EFTER. Färgetsning.

Surrealistisk komposition. Bär signatur och numrerad 78/300 ex. 40x59 cm.

Salvador Dalí (1904–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Salvador Dalí (1904–1989)

Antal besök: 1 124