SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
360447. SLAGBORD, 1900-tal.

Längd 76, bredd 51,5, höjd 66 cm.

Bruksslitage, något instabilt.

Gör en kostnadsfri värdering!
360447. SLAGBORD, 1900-tal.

Antal besök: 969