KAPPA, fuskpäls, Larson, Svensk Design. Strl. 36.

360423. KAPPA, fuskpäls, Larson, Svensk Design. Strl. 36.

Utställd modell. Svart pälsimitation, fodrad.
Rygglängd 107 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 107 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 405