PETER DAHL. Interiör från Restaurang Prinsen. Färglitografi, signerad och numrerad 200/375.

360398. PETER DAHL. Interiör från Restaurang Prinsen. Färglitografi, signerad och numrerad 200/375.

86 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 4 697