Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
JENS CHRISTIAN ANDRESEN. Sjöslaget i Kögebukt, olja på duk, signerad J.C. Andresen 1941.
360382. JENS CHRISTIAN ANDRESEN. Sjöslaget i Kögebukt, olja på duk, signerad J.C. Andresen 1941.
67 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
67 x 90 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
5 012