Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL GEORG WALLIN. Marinmålning SS Pedersen, olja på duk, signerad C.G. Wallin 1946.
360367. CARL GEORG WALLIN. Marinmålning SS Pedersen, olja på duk, signerad C.G. Wallin 1946.
60 x 80 cm.
Krackleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 80 cm.
Krackleringar.
Helsingborgs Auktionskammare
9 442