BORDSLAMPA, keramik, Italien, 1900-tal.

3603477. BORDSLAMPA, keramik, Italien, 1900-tal.

Bordslampa, keramik med imitation av krackelyr. Märkt "M249 Italy". Höjd inkl skärm ca 75 cm. Skärm diameter 55 cm.

Bruksslitage, fungerar vid test, men funktionsgaranti kan inte lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496