WILLIAM ADOLPHUS KNELL (BRITTISK, 1802-1875).

3603203. WILLIAM ADOLPHUS KNELL (BRITTISK, 1802-1875).

”Båtar ute i Choppy Sea”
signerad (nedre höger), olja på pannå
22 x 14 cm (8,5 x 5,5 tum).

Bra originalskick, i behov av en bra rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Båtar ute i Choppy Sea”
22 x 14 cm (8,5 x 5,5 tum).

Antal besök: 206