Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
LJUSSTAKE, tomte, Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-tal.
360295. LJUSSTAKE, tomte, Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-tal.
Höjd 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 955