RING, 18k samt 23k guld, Sverige, 1900-tal.

360253. RING, 18k samt 23k guld, Sverige, 1900-tal.

Omarbetad ring av 23k guld med kompletterad dekor av 18k guld med röd sten/imiterad sten.
Ringstorlek ca 19,5.
Vikt ca 7,2 gram.

Slitage, omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 19,5.
Vikt ca 7,2 gram.

Slitage, omarbetad.

Antal besök: 828