VAS, konstglas, signerad.

3602490. VAS, konstglas, signerad.

Diameter 14,5, höjd 28,5 cm.

Bruksskick.

Diameter 14,5, höjd 28,5 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
V9 - Vitrinskåp 9
Antal besök: 29

Andra intressanta föremål