BROSCH, 18k guld, otydliga stämplar, 1800/1900-tal.

360229. BROSCH, 18k guld, otydliga stämplar, 1800/1900-tal.

I form av hand med blomma. Längd ca 2,5 cm.
Vikt ca 1,7 gram.

Slitage. Omarbetad, kompletterad med gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 1,7 gram.

Antal besök: 1 062