THOMAS ERIKSSON. Soffbord, björk, PS, Ikea, 1999.

3602086. THOMAS ERIKSSON. Soffbord, björk, PS, Ikea, 1999.

Längd 115 cm, bredd 50 cm, höjd 48.

Bruksskick. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick. Smärre repor.

Antal besök: 1 507