AURELIEN VILLETTE. "Staircase" ur serien "Verticalité". Signerad.

3602083. AURELIEN VILLETTE. "Staircase" ur serien "Verticalité". Signerad.

Mått inom passepartout 23 x 35 cm.
Rammått 40 x 50 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 40 x 50 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 446