STRÖARE, ett par, "Familjen Pepparson", Anita Nylund, Jie, 1900-talets mitt.

360202. STRÖARE, ett par, "Familjen Pepparson", Anita Nylund, Jie, 1900-talets mitt.

Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 723