SIDOBORD, teak, Tingströms, 1950-tal.

3601915. SIDOBORD, teak, Tingströms, 1950-tal.

Sidobord, skiva och underliggande hyllplan, teakfanér. Runda tillspetsade ben med mässingsavslut. Etikettmärkt Tingströms Valdermarsvik.
Höjd 50 cm
Längd 114 cm
Djup 40 cm.

Bra funktionsskicka, mindre ytslitage med mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Längd 114 cm
Djup 40 cm.

Antal besök: 466