SPEGELLAMPETT, patinerad metall med fasettslipat glas, 1900-talets mitt.

360152. SPEGELLAMPETT, patinerad metall med fasettslipat glas, 1900-talets mitt.

Höjd 40, bredd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40, bredd 45 cm.

Slitage.

Antal besök: 653