CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.
360148. CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

Längd 92, bredd 46, höjd 129 cm.

Bruksslitage. Lådor ställvis större slitage. Något maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 605