LOKSTALL 7028 OCH VÄNDSKIVA 7186, Märklin, Tyskland.

360086. LOKSTALL 7028 OCH VÄNDSKIVA 7186, Märklin, Tyskland.

Lokstall med tre spår. Längd ca 46, bredd 34, höjd 14 cm. Vändskivans diameter ca 37 cm.

Bruksslitage. Märken Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken Repor.

Antal besök: 9 699