Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, AB Stilarmaturer Tranås, 1950/60-tal.
360084. GOLVLAMPA, AB Stilarmaturer Tranås, 1950/60-tal.
Teak, höjd 143 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Teak, höjd 143 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
827